Tarnetingimused & Tagastamised

Tarnetingimused

Alates kuuest (6) pudelist on meie tarne Eesti siseselt tasuta. Kullerteenuse maksumus 1-2 pudeli eest on EUR 7 (sisaldab käibemaksu) ja 2-5 pudeli eest EUR 5,5 (sisaldab käibemaksu). Pakume klientidele võimalust soovi korral tulla ise väiksematele tellimusele  järgi Wine Not? veinibaari ja poodi avamisaegadel (hetkel võimalus eriolukorra tõttu puudub). 

 

Meie tarned toimuvad järgmisel tööpäeval kui tellimus on esitatud enne 14:00, Saartel võib lisanduda +1 päev. Kui tellimus on esitatud peale 14:00 toimub tarne ülejärgmisel päeval pärast tellimuse esitamist. Kui peaks olema vajadus kiirtarne järgi (tarne samal või järgmisel päeval hilisema tellimuse puhul), palume kontakteeruda meiega otse, kas veebivestluse või telefoni teel (+372 56 150 300) ning võimalusel proovime leida lahenduse. 

 

Me kohustume tarnima tellitud tooted hiljemalt 7 tööpäeva jooksul, v.a kui tegemist on vääramatu jõuga või muude meie poolt mõjutamatute asjaoludega. Kui tellimus toimetatakse kohale peale 7 tööpäeva tellimuse tegemisest, on kliendil õigus tellimusest taganeda tarne hilinemise tõttu ning saada tagasimakse. 

 

Toodete kättesaamisel kohustuvad kliendid kontrollima toodete vastavus tellimusele. Kui pakend või tooted on defektsed, katkised või   sisaldab pakend valesid ehk mitte tellitud tooteid, siis tuleb sellest koheselt teavitada veebivestluse või telefoni teel (+372 56 150 300). 

Tagastamised & Vahetus

Meie klientidel (eraisikud) on õigus taganeda ostust 14 päeva jooksul peale tellimuse kohale toimetamist. Taotlus ostust taganemiseks tuleb saata e-posti aadressile hello@winenot.ee ning me vaatame tagastamissoovi läbi 3 tööpäeva jooksul. 

 

Meie katame kõik tagastamise kulud kaubale, mille pakend või tooted on defektsed ja/või katkised kauba tarnimise hetkel või sisaldab tarne valesid ehk mitte tellitud tooteid. Kõikidel muud tagastamise juhtumitel katab kulud klient. 

 

Me saame võtta vastu tagastusi ainule nendele kaupadele, mis on kliendi poolt kasutamata, avamata, rikkumata ning originaalpakendis. 

 

Tagasimaksed tagastuste eest sooritame kliendi arvelduskontole 7 tööpäeva jooksul peale tagastusavalduse esitamist.